Lietuvių kalbos žiemos kursai

2020 m. sausio 6 d. 10 val. prasideda tradiciniai dviejų ir keturių savaičių lietuvių kalbos žiemos kursai, kurie tęsis atitinkami iki sausio 17 ir 31 d. Kursų dalyvių registracija vyks  Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Kristijono Donelaičio auditorijoje 2020 m. sausio 6 d. nuo 9.15 iki 10.00 val.

Į kursus galima užsiregistruoti, užpildžius šią anketą.

Kursų dalyviai, pagal kalbos mokėjimo lygį bus suskirstyti į skirtingo lygio grupes ir kasdien po 4 ar 6 akademines valandas mokysis lietuvių kalbos. Po pietų klausysis paskaitų apie Lietuvos kultūrą (lietuvių kalbą, istoriją, socialinį ir politinį gyvenimą, kasdienio gyvenimo kultūrą, senąją lietuvių kultūrą) ir gamtą, dalyvaus ekskursijose po Vilniaus žymiausias vietas. Vakaronėje ragaus lietuviškų patiekalų, mokysis lietuviškų šokių ir žaidimų. Šeštadieniais studentai vyks į kitas Lietuvos vietas.