Lietuvių kalbos žiemos kursai

2019-ųjų metų Žiemos lituanistikos kursuose (sausio 7 d. – vasario 1 d.) mokosi 59 studentai. Jie atvyko iš 19 šalių: Argentinos, Australijos, Baltarusijos, Čekijos,  Indonezijos, Italijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Kolumbijos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Sakartvelo, Suomijos, Ugandos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos.

Kursų dalyviai, pagal kalbos mokėjimo lygį suskirstyti į šešias grupes, kasdien po 4 ar 6 akademines valandas mokosi lietuvių kalbos. Po pietų klausosi paskaitų apie Lietuvos kultūrą (lietuvių kalbą, istoriją, socialinį ir politinį gyvenimą, literatūrą, kasdienio gyvenimo kultūrą, senąją lietuvių kultūrą) ir gamtą, dalyvauja ekskursijose po Vilniaus universitetą, Vilniaus senamiestį, lankosi Valdovų rūmuose, Genocido aukų muziejuje, susipažįsta su tradiciniais amatais (pynimu, rišimu, keramika ir kt.). Mokosi lietuviškų šokių ir žaidimų vakaronėje su VU ansambliu „Ratilio“, ragauja lietuviškų patiekalų. Šeštadieniais vyksta į Trakus, Kauną, Anykščius.

Lietuvių kalbos žiemos kursai Lietuvių kalbos žiemos kursai Lietuvių kalbos žiemos kursai Lietuvių kalbos žiemos kursai Lietuvių kalbos žiemos kursai Lietuvių kalbos žiemos kursai