Lietuvių kalbos žiemos kursai

2019 m. sausio 7 d. 10 val. prasideda tradiciniai dviejų ir keturių savaičių lietuvių kalbos žiemos kursai, kurie tęsis atitinkami iki sausio 18 d. ir vasario 1 d. Kursų dalyvių registracija vyks  Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto K. Donelaičio auditorijoje 2019 m. sausio 7 d. nuo 9.15 iki 10.00 val.

Į kursus galima užsiregistruoti, užpildžius šią anketą.

Kursų dalyviai, pagal kalbos mokėjimo lygį bus suskirstyti į skirtingo lygio grupes ir kasdien po 4 ar 6 akademines valandas mokysis lietuvių kalbos. Po pietų klausysis paskaitų apie Lietuvos kultūrą (lietuvių kalbą, istoriją, socialinį ir politinį gyvenimą, kasdienio gyvenimo kultūrą, senąją lietuvių kultūrą) ir gamtą, dalyvaus ekskursijose po Vilniaus universitetą, Vilniaus senamiestį, lankysis Valdovų rūmuose, Genocido aukų muziejuje, . Vakaronėje ragaus lietuviškų patiekalų, mokysis lietuviškų šokių ir žaidimų. Šeštadieniais studentai vyks į kitas Lietuvos vietas.