Tarptautinė taikomosios kalbotyros konferencija

Š. m. spalio 3-4 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakultete vyks tarptautinė taikomosios kalbotyros konferencija „Kalbos ir žmonės: erdvė, laikas ir tapatybė“. Tai jau trečioji tokio pobūdžio konferencija organizuojama  Lituanistinių studijų katedros ir taikomosios kalbotyros asociacijos LITAKA. Šiemetės konferencijos, kaip ir ankstesnių, plenarinių posėdžių pranešėjai yra žymūs mokslininkai Joseph Lo Bianco iš Australijos, Mark Davies iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Antonella Sorace iš Jungtinės Karalystės. Konferencijoje bus gvildenami kalbų politikos, kalbų mokymo ir mokymosi, kalbų testavimo, vertimo, sociolingvistikos, psicholingvistikos ir kt. klausimai.
Konferencijos atidarymas spalio 3 d. 9 val. Vilniaus universiteto Mažojoje auloje, (VU Centriniai rūmai, Universiteto g. 3.) Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Konferencijos programą rasite čia.