Lituanistinių studijų katedra

Internetinio A2 lygio lietuvių kalbos mokymo kurso rengimas (Brazilijos lituanistinei mokyklai „Vilnis“)

Projekto vadovė

• Doc. dr. Loreta Vilkienė

Vykdančioji institucija

• Vilniaus universitetas

Rėmėjas

• LR Švietimo ir mokslo ministerija

Projekto trukmė

• 2015 m.

Projekto tikslas

• Parengti internetinį A2 lygio lietuvių kalbos mokymo kursą suaugusiesiems darbui su mokytoju.

Projekto uždaviniai

• Parengti 11 temų mokomąją medžiagą ir žinių bei gebėjimų pasitikrinimo testus kiekvienos temos pabaigoje.
    • Parengti kurso iliustracijas 11 temų: nuotraukas ir pieštuosius pasakojimus.
    • Parengti medžiagą garso įrašams ir įrašyti juos, pateikti internetinėje mokymo svetainėje.
    • Parengti medžiagą filmuotiems gramatikos aiškinimo epizodams ir juos nufilmuoti, integruoti į mokymo svetainę.
    • Parengti gramatikos sąvadą – kaip atskirą žinyną.
    • Kursų medžiagos pamatu parengti mokomąjį žodžių sąrašą lietuvių ir anglų kalbomis, kitaip tariant nedidelės apimties žodyną.
    • Parengti medžiagą mokytojui.